Akcia Tip

LOVELY LOVERS MAXILONG GEL 150ML

43
16 hodnotení
 • 1 z 2

Intímny lubrikačný gél s efektom okamžitého zväčšenia penisu, pomocou lepšieho prekrvenia a s kladným vplivom na erekciu. Hodvábne hladký lubrikačný gél na báze vody. Nezanechává škvrny.


 • Skladom
€28
Kategória: Výživové doplnky a kozmetika na zväčšenie penisu
 

INTIM GÉL LOVELYLOVERS MAXILONG GEL S EFEKTOM OKAMŽITÉHO ZVÄČŠENIA

Intýmny gel s okamžitým efektom zväčšenia penisu. Vydatný a hodvábne hladký zvlhčujúci gél na vodnej báze, nezanechává škvrny. L-arginin vďaka svojím vlastnostiam stimuluje mikrocirkuláciu v pokožke, zvyšuje prietok krvy do tkanív penisu a pomáha k optimálnemu vstrebávaniu ostatných zložiek. V Európe unikátne spojenie aktívnych zložiek (mj. L- argininu, ženšenu, ovsa, chmeľu, pŕhľavy, mentolu) skvalitňuje erekciu a vďaka zvýšenému prietoku krvy do tkanív zväčšuje veľkosť (dĺžku i obvod) mužského údu. Prídavok guarany povzbuzuje a stimuluje. Zaisťuje optimálnu klzkosť, tým predchádza vzniku odrenín a podráždania.

Ideálne pri použití pumpy a extenderu. Obsahuje zložky jemne ošetrujúce pokožku a zvyšujúce jej pružnosť - minimálne riziko opuchov. Môže byť použitý ako lubrikant, pretože ideálne zvlhčuje, tým eliminuje problém nedostatočne zvlhčených intímnych partií.

V prípadě pravidelného používania je efekt trvalý.

ČO MÔŽETE VĎAKA MAXILONG GELU ZÍSKAŤ?

 • Stimuluje mikrocirkuláciu (zosilňuje prítok krvy) v tkanivách intímnych partií
 • Zväčšuje veľkosť (dĺžku i obvod) mužského údu - okamžite!
 • Silnejšia erekcia
 • Zvyšuje pružnosť pokožky
 • Prináša intenzívnejšie vnímanie sexuálnych podnetov
 • Opakovaný milostný akt (rýchlejšia regenerácia)
 • Optimálne zvlhčenie intímnych partií
 • Príliv energie vďaka guarane – jediný výrobok svojho druhu na trhu!

 

PRE KOHO JE MAXILONG GÉL URČENÝ

MAXILONG Gél je klzký gél vyrobený pre všetkých mužov, ktorí nie sú spokojní so svojou veľkosťou. 3 hlavné druhy použitia:

 • dočasné zväčšenie (aktívne zložky stimulujú mikrocirkuláciu, takže penis je behom erekcie dlhší a hlavne má väčší priemer)
 • podpora účinku púmp a extenderov (tekutina je ideálnym doplnkom púmp a extenderov. Pri pravidelnom používaní urýchľuje ich účinok )
 • zvlhčenie (gél sa výborne hodí ako lubrikant, zaisťuje optimálne zvlhčenie, naviac zvyšuje vnímanie sexuálnych podnetov)

Ak si vyberiete exkluzívnu sériu Lovely Lovers, máte istotu, že výrobok:

 • má unikátne a vyskúšané zloženie vypracované najlepšími technológmi
 • je dermatologicky testovaný a zdravotne nezávadný
 • je účinný
 • vyrobený podľa farmaceutického štandardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice), ktorý zaručuje úplnú kontrolu nad kvalitou a pôvodem surovín
 • overený stovkami spokojných klientov

AKO MAXILONG GEL OKAMŽITE ZVÄČŠÍ DĹŽKU A PRIEMER MUŽSKÉHO ÚDU?

Unikátne zloženie s aktívnymi zložkami, oi. L-arginínom, ženšenom, ovsom, chmeľom, žihľavou, mentolom, pôsobí okamžite - v priebehu 10 minút od použitia. Stimuluje mikrocirkuláciu, takže sa krvi dostane do tkanív oveľa viac než pri bežnej erekcii. Vedľajším efektom je ešte príjemnejší zážitok. Navyše guarana dodáva energiu, posilňuje erekciu, povzbudzuje a odstraňuje únavu.

Môže byť použitý príležitostne, pretože efekt je okamžitý. Ale pravidelné používanie MAXILONG GÉLU zväčšuje veľkosť nastálo - ako dĺžku, tak obvod. Je ideálny pri používaní extenderov a púmp.

AKO PÔSOBÍ L-ARGININ?

Táto zložka obohatila receptúru MAXILONG GÉLU predovšetkým vďaka tomu, že stimuluje mikrocirkuláciu v pokožke, takže zvyšuje prietok krvi do tkanív penisu. Pritom tiež zvyšuje spokojnosť so silnejšou a ľahšie dosiahnutou erekciou. L-arginín je aminokyselina, ktorá reguluje krvný tlak. Vďaka svojim vlastnostiam stimuluje mikrocirkuláciu (zvyšuje prietok krvi v cievach v intímnych partiách) a pomáha efektívne vstrebávať živiny. Preto zosilňuje účinok výťažku zo ženšenu, guarany či chmeľu. L-arginín zvyšuje produkciu a podmieňuje syntézu oxidu dusného - neurotransmiteru kľúčového pre správnu fyziológiu mužov. Správna syntéza NO zosilnie citlivosť na sexuálnu stimuláciu, dôjde k zvýšeniu prietoku krvi. Preto je L-arginín jednou z najdôležitejších aktívnych zložiek intímneho gélu MAXILONG, ktorý výrazne zvyšuje kvalitu sexuálneho života.

AKO PÔSOBÍ VÝŤAŽOK ZO ŽENŠENU (GINSENG ROOT EXTRACT)

Výťažok zo ženšenu je štyrikrát silnejší ako jeho sušená podoba. Výťažok z koreňa ženšenu v prípade vonkajšieho použitia stimuluje obnovu tkanív a navracia pokožke fyziologickú rovnováhu. Navyše dodáva energiu a podporuje proces regenerácie. Odstraňuje únavu. Posilňuje.

AKO PÔSOBÍ GUARANA? (PAULLINIA CUPANA)

Guarana zvyšuje energetický výdaj a znižuje únavu. Plod guarany obsahuje až 8% kofeínu a vitamín B3 (niacín). Navyše výťažok z plodu Paullinia cupana stimuluje a povzbudzuje.

AKO PÔSOBÍ OVOS SIATY (AVENA SATIVA L.)

Vzhľadom na vysoký obsah kremeňa v listoch likviduje zápaly a kožné choroby. Vďaka obsahu saponínov, flavonoidov, alkaloidov, karoténu a vitamínov B1, B2, D, E má veľa účinkov. Hydratuje, upokojuje a chráni. Zabraňuje podráždeniu, posilňuje svaly panvového dna a prostatu. Podporuje prirodzenú regeneráciu.

AKO PÔSOBÍ CHMEĽ OTÁČAVÝ (HUMULUS LUPULUS L.)

Chmeľ vďaka vysokému obsahu vitamínu a minerálnych látok vyživuje a spevňuje. Odďaľuje starnutie kože, podporuje proces prirodzenej obnovy. Pôsobí antibakteriálne, zmierňuje podráždenie.

AKO PÔSOBÍ MENTOL (MENTHOL)

Mentol osviežuje, upokojuje podráždenia a pôsobí protizápalovo. Zabraňuje množeniu mikroorganizmov. Pôsobí na kožné receptory, a tým dodáva pocit sviežosti.

AKO PÔSOBÍ PŔHĽAVA DVOJDOMÁ (URTICA DIOICA L.)

Žihľava sa v lekárstve využíva pri kožných ochoreniach, starostlivosť o vlasy a poruchách krvného obehu. Zvyšuje počet červených krviniek. Lokálne urýchľuje hojenie rán, vriedkov a vredov. Navyše výťažok z koreňa napomáha pri liečbe zväčšenej prostaty. Posilňuje a stimuluje látkovú premenu.

GEL NA BÁZE VODY

MAXILONG GEL je intímny prípravok vytvorený na vodnej báze, vďaka čomu je úplne bezpečný a nevyvoláva podráždenie. Navyše nezanecháva škvrny a môže byť použitý zároveň s prezervatívom a erotickými doplnkami.

AKO GEL MAXILONG GÉL POUŽÍVAŤ

POKYNY NA POUŽITIE: Otočte pumpičku do pozície "OPEN". Aplikujte dostatočné množstvo gélu po celej dĺžke penisu a votrite ho. Počkajte 10 minút do úplného absorbovania gélu pokožkou. Môžete niekoľkokrát opakovať. Gél účinne hydratuje. Môže byť používaný ako lubrikant s kondómom. Pred prvým použitím aplikujte malé množstvo na vnútornú stranu predlaktia. Nepoužívajte gél, ak ste na neho alergickí.

Šikovná fľaštička s dávkovačom

Vďaka použitému veľmi kvalitnému dávkovaču možno množstvo gélu presne odmeriavať. Pumpička má funkciu OPEN / CLOSE zabraňujúca prípadnému vyliatiu obsahu. Fľaštička, v ktorej sa gél nachádza, je vyrobená z materiálu odolného proti mechanickému poškodeniu, vďaka čomu sa nemusíte báť, že sa pri páde rozbije.

LOVELY LOVERS – VÁŠNIVÁ LÁSKA…

Značka Lovely Lovers je výsledkom spolupráce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátny a účinné zloženie za prijateľnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímne kozmetiky pre náročných klientov, pre ktorých je dôležitá tá najvyššia kvalita intímneho života. Všetky produkty sú dermatologicky testované, vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín užívateľom zaručujú najvyššiu kvalitu produktu a účinnosť potvrdenú testami a skúsenosťami spokojných klientov.