ANDRIMAX 120 KAPSÚL

40
15 hodnotení
 • 1 z 2

Unikátny produkt pre mužov, ktorých zaujíma zväčšenie penisu, podpora erekcie, lepšia sexuálna výdrž, intímne zdravie muža a lepší výkon. český produkt. Certifikát bezpečnosti Štátneho zdravotného ústavu.

 • €59 €7 –11 %
 • Skladom
€52
Kategória: Výživové doplnky a kozmetika na zväčšenie penisu
 

KEĎ CHCETE Byť "VÄČŠÍ" MUŽ

Doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre mužov, ktorích zaujíma veľkosť svojho penisu, kvalita erekcie a sexuálny výkon. Extra silné zloženie -  v jednej dennej dávke 1704 mg zmesi. Prírodný produkt – základ produktu je tvorený čisto prírodnými bylinnými extraktmi.

Mnoho mužov rieši veľkosť penisu, kvalitu erekcie a sexuálny výkon. Veľkosť penisu je daná predovšetkým množstvom krvy, ktorá je schopná dostať sa do toporivých teliesok. Na kvalitu erekcie a sexuálny výkon má vpliv mnoho psychických i fyzických faktorov. Andrimax obsahuje zložky, ktoré majú kladný vpliv na radu z týchto vecí.

ANDRIMAX OBSAHUJE LÁTKY, KTORÉ MAJÚ KLADNÝ VPLIV NA:

 • normálne funkcie pohlavných orgánov - erekciu a hormonálnu aktivitu (Tribulus terrestris)
 • plodnosť, sexualitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu (MACA)
 • normálnu funkciu prostaty (Serenoa repens)
 • mikrocirkuláciu krvného systému, duševnú rovnováhu (Ginkgo biloba)
 • podporu fyzickej aktivity (Muira puama – Amazonská viagra)
 • erekciu, vitalitu, únavu, sexuálne zdravie (Panax Ginseng)
 • normálnu činnosť cievnej sústavy (Vaccinium macrocarpon)
 • normálnu činnosť svalov (L-Arginin, Tribulus terrestris)

SILNÉ ZLOŽENIE 11 ZLOŽIEK A 1704 MG V JEDNEJ DENNEJ DÁVKE

Aby Vám produkt priniesol výsledky, ktoré očakávate, musí obsahovať dostatočné množstvo účinných zložiek ANDRIMAX obsahuje v jednej dávke 1704 mg zmesi, čo je omnoho viac než väčšina konkurenčných produktoy. Mnoho produktov obsahuje len veľmi malé množstvo jednotlivých zložiek, čo nemá očakávaný efekt.

BEZPEČNÝ A PREVERENÝ PRODUKT

V dnešnej dobe sa dá hlavne na internete kúpiť mnoho podobných produktov. Dajte však veľmi veľký pozor na to, čo kupujete. Väčšina produktov nemá ani potrebné schválenia, sú na trhu nelegálne a môžu obsahovať látky, ktoré sú pre Vaše zdravie veľmi nebezpečné. ANDRIMAX je vyrábaný v Českej republike. Je riadne notifikovaný na Ministerstve zdravotníctva v SR a obdržal certifikát zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu!

 

Zloženie na dennúí dávku (4 kapsule):

L- arginin 640 mg

Maca (Lepidium meyenii) 480 mg

Saw palmetto (Serenoa repens)- extrakt 152 mg

Tribulus terrestris- extrakt 150 mg

Muira puama (Ptychopetalum olacoides)- extrakt 120 mg

Brusinka (Vaccinium macrocarpon) 80 mg

Panax Ginseng- extrakt 28 mg

Ginkgo biloba- extrakt 20 mg

Vitamin E (DL-?-tokoferyl-acetát) 12 mg (100 % RHP)

Smilax officinalis- extrakt 12 mg

Koenzym Q 10  10 mg

RHP- Doporučená referenčná hodnota príjmu

Doporučené dávkovanie: 2 kapsule dvakrát denne, zapíť pohárom vody. Pre maximálne výsledky doporučujeme vybrať 3mesačné balenie.

 

REFERENCIE OD ZÁKAZNÍKOV

Po asi dvoch mesiacoch užívania je môj penis omnoho mohutnejší a širší, mám tiež ďaleko viace energie pri sexe, i manželka je teraz spokojenejšia, určite budem pokračovať. Vďaka ...  Paľo, 28rokov

Kúpila som to pre manžela a konečne som si prestala sťažovať na jeho veľkosť! Naviac môže teraz i dvakrát po sebe! Super!Janka, Bratislava

Napíšte nám i vy svoje skúsenosti na info(zavináč)intimnenakupy.sk. Boli vybrané náhodné referencie, individuálne výsledky sa môžu líšiť. Záleží na celkovom psychickom a fyzickom stave človeka.