VEĽKOSŤ PENISU A PARTNERSKÉ VZŤAHY

 

MôŽE VEĽKOSŤ PENISU NEGATÍVNE OVPLYVNIŤ PARTNERSKÝ ŽIVOT?


Na tuto otázku pochopiteľne neexistuje jednoznačná odpoveď. V niektorých prípadoch to tak byť nemusí, a to i napriek menším rozmerom pohlavného údu, v iných zase áno. Pozrime sa teda na túto problematiku podrobnejšie.

Nech sa nám to páči, alebo nie, spolužitie v spálňach je jedným z kľúčových prvkov partnerského života, takže je potrebné na ňom náležite pracovať. V tejto súvislosti môžeme pomerne často počuť alebo čítať vetu, že „na veľkosti záleží“. Mnohokrát je však tiež spochybňovaná, a to samotnými ženami. Pravda je však niekde uprostred. Šírka a dĺžka penisu skutočne nemusí v posteli predstavovať sebemenší problém, nakoľko sex v žiadnom prípade nie je len o rozmeroch a rolu hraje mnoho ďalších nemenej významných činiteľov.

 

VEľKOSť PENISU MÁ VpLyV NA MUŽSKú PSYCHIKU

Z výiše uvedeného vyplýva, že objektivne nemusí veľkosť penisu vôbec vadiť (pokiaľ teda rovno nemáte tzv. mikropenis, čo je pohlavný úd cca 2,5x menší než bežný priemer). Lenže existuje tiež subjektívna stránka tohoto problému. Mnoho mužov totiž nie je so svojou „výbavou“ spokojných, čo môže mať veľmi negatívny vplyv na ich sebavnímanie a v konečnom dôsledku to má dopad tiež na ich pohodu. To sa pochopitelne zase prejaví na kvalite partnerského života. Zkrátka a dobre na veľkosti penisu minimálne v niektorých prípadoch záleží!

 

 

AKo ZVäčŠIť PENIS? MOŽNOSTÍ MÁTE HNEď NieKOľKo!

Možno konštatovať, že zväčšenie penisu môže pomocť. Otázkou ovšem zostáva, ako a či vôbec je toho možné dosiahnúť. Možno vás prekvapí, že možností existuje celá rada. Samozrejme je možné absolvovať chirurgický zákrok, viacmenej k dispozícií sú i menej „radikálne“ spôsoby. Vyskúšať sa dajú napríklad rôzne výživové doplnky, intímne prípravky alebo vakuové pumpy. Pokiaľ si totiž vyberiete správne, nehrozia žiadne zdravotné riziká a naviac výrobky skutočne fungujú. Okamžite sa tedy budete cítiť lepšie a partnerka zrejme rovnako nebude proti…