Novinka

Vákuová pumpa Hydromax Xtreme X40

58
18 hodnotení

Hydromax Xtreme X40 prenesie vaš vodoliečebný tréning na novú úroveň . Je to momentálne najvýkonnejšia hydro pumpa na trhu . Má rovnako jedinečný celosvetovo patentovaný dizajn a prichádza s mnohými doplnkami , ako je ručná pumpa , ktorá pracuje vo vode po dlhšiu dobu a pre viac extrémnejšieho tlaku na penis. Hydromax Xtreme je pumpa ktorá poskytuje maximálny zisk v prospech absolútneho pohodlia a kontroly.

O číslo väčšia ako Hydromax Xtreme X30


  • Skladom
€199
Kategória: Vákuové pumpy na zvačšenie penisu
 

POPIS - ZVÄČŠENIE PENISU, PREDĹŽENIE PENISU

Špeciálna vákuová pumpa pre mužov novej generácie vyrobená známou značkou Bathmate v limitovanej edícii. Jedná sa o najnovšie a najsilnejšiu hydropumpu na trhu. Na pohľad je veľmi podobná pumpám Bathmate Hercules, Bathmate Hydromax, ale oproti ním je obohatená o mnoho inovatívnych vlastností.

Bathmate Hydromax Xtreme ponúka maximálne inovatívne a efektívne riešenie pre mužov túžiacich po predĺžení penisu a zároveň zvačšenie jeho objemu. Vďaka úžasnému hydraulickému výkonu môžete vďaka vákuovej pumpe bezpečne vytvoriť oveľa väčšie vákuum než je obvyklé u bežných vákuových púmp. Vďaka 100 % vodeodolnosti možno pumpu použiť diskrétne v súkromí počas kúpeľa či sprchovania. Všetko je vytvorené z kvalitného pevného a odolného materiálu, ktorý musí prejsť prísnymi bezpečnostnými kontrolami. Hydromax pumpy a ich komponenty sú bežne testované na 100 000 cyklov použitia, čo zodpovedá minimálne 3 rokom bežného používania. Vákuová pumpa sa používa vo vani či sprchovacom kúte 15 - 20 minút. Odporúča sa ju používať najmenej 3x týždenne, ale najvhodnejšie je každodenné používanie. Bathmate Hydromax Xtreme vám tiež pomôže k zvýšeniu erekcie.

 

Okamžitý účinok je istý, avšak trvalých výsledkov, kedy sa vám trvalo dĺžka a objem penisu zväčší, sa dočkáte po 2 - 4 mesiacoch pravidelného užívania. Môžete tak získať až o 7 cm dlhší ao 30 % objemnejší penis. Výsledky sú trvalé.

Nové vlastnosti vákuové pumpy Bathmate Hydromax X40 Xtreme:

- Generuje o 35 % viac sacej sily než hydropumpa Hercules vďaka novému vylepšenému patentovanému unikátnemu dizajnu

- Disponuje ultra mäkkým špeciálne tvarovaným vstupom, ktorý výborne obopne penis

- Disponuje obojstranne otočnou manžetou pre maximálne pohodlie

- Je vybavená špeciálnym ventilom pre ľahšie použitie v sprche

- Obsahuje nové metrické a palcové meradlo s optimálnou zobrazovacou plochou

- Horná a dolná textúra zlepšuje uchopenie pumpy a jej použitie

- Pumpu možno ľahko ovládať pomocou jednej ruky

Táto špeciálna edícia obsahuje:

- Vákuovú pumpu Bathmate X30 v limitovanej edícii

- Praktické púzdro na zips

- Hadičku k pumpičke

- Meradlo

- Ručnú pumpičku v tvare balónika

- Komfortnú vložku

- Bezpečnostný zámok na púzdro

- Špeciálny popruh do sprchy

- Čistiacu špongiu

- Lubrikačný gél Bathmate Hydromax

Farba: Transparentná

Celková dĺžka: 29 cm Dĺžka na použitie: 22 cm

Vnútorný priemer: 5 cm

Materiál: PVC / guma

 

Certifikát kvality: Hydromax Xtreme je vyrábaný priamo vo vlastnej fabrike spoločnosti Bathmate v Anglicku, všetky časti sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality, ktoré spĺňajú prísne špecifikácie a tolerancie. Pumpy Hydromax a ich komponenty boli testované vo vlastných laboratóriách spoločnosti Bathmate a bezpečne vydržia 100.000 cyklov použitia, čo zodpovedá min. 3 rokom bežného používania. Hydromax a jeho nový dizajn podlieha patentom a ochranným známkam.

A čo o pumpe Bathmate Hydromax Xtreme X40 píšu ostatní zákazníci?

Pozrime sa spolu na recenziu a hodnotenie: Bol som ako fanúšik Bathmate potešený, keď mi prišla nová pumpa Hydromax X40 ne hodnotenie. Mal som tú česť otestovať predošlé modely vrátane pumpy Hydromax X30 a Hydromax X40 ako aj novo uvedenej sady Bathmate Hydrodouche a moje skúsenosti boli celkovo pozitívne. Vlastne také pozitívne, že som si nemyslel, že je tu ešte priestor na zlepšenie, až kým som sa nezastavil v stánku Bathmate pri jednej show. Tam som zaznamenal, že vypustili novú pumpu, túto, ktorú testujem, spolu s ručnou pumpičkou pripojenou k produktu. Ihneď ako som to videl v akcii, stúpol môj záujem. Nemohol som sa dočkať, kedy urobím testovaciu jazdu a porovnanie s predchádzajúcimi modelmi.

Pumpa Hydromax X40 Xtreme sa dodáva ako súčasť sady, obsahuje všetko potrebné štart (a pokračovanie) programu pre pumpovanie penisu. Pumpa a ostatný obsah sa dodáva vo veľmi diskrétnom balení a v obale, ktorý je vhodný pre dlhodobú úschovu. Obsahom balenia sú nasledovné veci: Pumpa na penis X40 Xtreme – X40 Xtreme obsahuje najväčšiu komoru z celej kolekcie Xtreme a je navrhnutá pre mužov, ktorí majú svoj nástroj dlhý 18 cm a viac, ako aj obvod 13 cm a viac. Ak máte menšie rozmery, mali by ste zvážiť pumpu na penis X30 Xtreme, avšak aj model X40 môžete úspešne a efektívne používať aj v prípade menších rozmerov penisu. Ak by sa Vám aj zväčšil, nemusíte menší model následne meniť za väčší. Celková dĺžka modelu X40 Xtreme je 35 cm. Komora samotná meria cca. 27,5 cm, čo je zhruba aj veľkosť, do ktorej sa môže Váš penis predĺžiť. Obvod komory je variabilný v rozmedzí cca. 22 cm – 24 cm. X40 je naozaj veľká pumpa a môže byť užitočná pre drvivú väčšinu mužov. Ručná pumpička – na rozdiel od ostatných púmp Bathmate, nové pumpy Xtreme sa dodávajú s ručnou pumpou. Táto sa dá odpojiť a mnohým užívateľom prináša mnoho benefitov, ako si uvedieme ďalej. Ako aj ostatné doplnky, aj táto pumpička je vysokej kvality a vyrobená tak, aby pretrvala dlhý čas.


 

Pumpa významne prispieva k vytvoreniu podtlaku, vákua. Komfortná podložka – ako aj väčšina Bathmate púmp, aj X40 Xtreme sa dodáva s komfortnou podložkou, ktorá je vyrobená z kvalitného mäkšieho gumeného materiálu. Je navrhnutá tak, aby sa dala umiestniť do vnútra a vytvorí širší povrch, prináša vyplňujúci efekt. Podložka má slúžiť na odstránenie zníženého komfortu počas používania. Meter – súčasť tejto sady je aj pravítko, rýchlo si tak skontrolujete svoj progres v rámci programu pre pumpovanie penisu. Pravítko meria ako dĺžku tak aj šírku penisu, môžete si tak zaznamenať zlepšenie v rámci oboch ukazovateľov. Sprchové uchytenie – je to jednoducho dlhšie lano, pomocou ktorého môžete používať pumpu bez pomoci rúk. Jednoducho sa pripojí ku komore, druhý koniec napríklad okolo Vášho krku a pumpa bude následne držať na mieste. Doplnky pre čistenie – priložená k tejto sade je aj čistiaca špongia na dlhej rúčke pre dokonalé čistenie komory pumpy a kvalitná utierka zhruba v rozmeroch tváre s vyšitým logom Bathmate. Lubrikant a užívateľský manuál – v dodávke nájdete aj malú fľašku lubrikačného gélu na vodnej báze, čo sa môže hodiť, ak by ste sa náhodou rozhodli používať pumpu bez vody. V tom prípade aplikujte malé množstvo aj na gumenú podložku, vytvoríte tak lepšie uchytenie a silnejší podtlak. Manuál je v Anglickom jazyku a plný tipov aako aj inštrukcií na používanie.

Naše skúsenosti s Bathmate Hydromax X40 Xtreme: Hydromax X40 Xtreme je skutočne univerzálna pumpa na penis. Pravdepodobne najviac univerzálna, akú som mal v rukách k dátumu písania tohto príspevku. X40 prináša možnosť využitia aj ako bežná pumpa, ktorá pracuje so vzduchom, ako aj hydropumpa. Koniec koncov, na tento účel bola navrhnutá. Zo skúsenosti je zážitok lepší a efektívnejší, ak sa používa práve s vodou. Vyzerá to, že voda vytvorí silnejšie vákuum a teplá voda napomáha aj relaxácii krvného obehu, dostanete sa tak s vákuom ďalej. Ak sa rozhodnete použiť Extreme ako vzduchovú pumpu, odporúčam použiť trochu lubrikantu na vodnom základe najprv na podložku pre silnejšie vákuum.

proces_zvacsenia

Je len na Vás, ako sa rozhodnete pumpu používať. Môže to byť rovnako ako štandardný model Hydromax X40 a vytvoriť vákuum pritlačením o telo alebo pomocou ručnej pumpy. A to je rozdiel medzi X30 a X40 Xtreme, kedy vytvoríte podtlak mierne odlišným spôsobom. Výhodou to môže byť pre tých, ktorí majú radi rôznorodosť avšak je tu ešte čosi navyše. Zo skúseností z môjho okolia viem, že tento spôsob má v obľube viacero mužov. Je to dodatočný komfort pri používaní. V porovnaní s predošlou verziou bolo náročnejšie vytvoriť prítlak aspoň čo sa týka fyzickej námahy a relaxovania v rovnakom čase. Pre tých, ktorí majú isté problémy napríklad s pohybovým aparátom, s rukami, zo zápästiami to môže byť naozaj obrovský prínos. Avšak úplne najväčším prínosom zo všetkých je ten, že ručná pumpa dokáže napumpovať penis viac, ako bolo doteraz možné s predošlým postupom. Metóda je schopná vytvoriť takmer 95% možného vákua v komore. Manuálne je to takmer nemožné dosiahnuť opieraním pumpy o telo. Len takto budete mať istotu, že budete 100% efektívny. Ak už mám byť teda perfektný, s ručnou pumpou sa spája aj jedno mínus. Spojenie medzi hadičkou a komorou nie je nijako extra zvlášť pevné. Aj slabé „drgnutie“ môže spôsobiť odpojenie, čiže je potrebné ju viac-menej niekedy pridržiavať, pokiaľ nevytvoríte vákuum. Keď však k tomu príde, hadička drží na mieste bez problémov. Avšak nie je problém používanie hadice úplne vypustiť, nič Vás nenúti ju používať ako medzi kus. Spojiť môžete Xtreme s ručnou pumpu aj priamo, nič Vám v tom nebráni.


 

Výsledky: Hydromax X40 Xtreme je v poradí treťou generáciou pumpy na penis od Bathmate. Vždy som bol príjemne prekvapený výsledkom, avšak priznám sa, že X40 Xtreme na mňa urobila doteraz najlepší dojem. Výsledky sú viac ako dobré – sú až prekvapujúco dobré. Zaznamenal som prírastok na penise čo sa týka dĺžky aj obvodu. A výsledky pretrvávali takmer jednu hodinu, predtým ako sa penis vrátil do normálu. Tak ako aj s predchádzajúcimi verziami Bathmate som objavil, že výsledky trvajú dlhšie, ak sa pumpovaniu penisu venujete na pravidelnej báze. Bathmate prirovnáva proces pumpovania k cvičeniu vo fitku a je to tak. Čím viac námahy vydáte, tým lepšie výsledky uvidíte. Keď na čas prestanete, veci sa opäť vrátia do normálu. Preto neverím, že pumpovanie môže vyrobiť dramatický, permanentný efekt ale s istotou vytvorí dramatickú krátkodobú odozvu. Takisto zvyšuje aj citlivosť penisu zhruba na hodinu po pumpovaní, čo je pre mňa osobne fantastická výhoda.


 

Zhrnutie: Ako som už skôr spomenul, Bathmate neprestáva udivovať s produktami pre stimuláciu penisu, ale ak by sa ma niekto spýtal, aká je najlepšia pumpa na penis akú som vyskúšal, odpoveď by bola bez zaváhania Hydromax X40 Xtreme. Táto pumpa na penis je proste univerzálna, vyrobená podľa najvyšších štandardov a ponúka očakávané výsledky. Skutočnosť, že je súčasťou sady s rôznymi doplnkami je už iba šľahačka na torte. Avšak aj toto príslušenstvo pomáha k vytvoreniu celkového dojmu. Jednoznačne by som odporučil X40 Xtreme väčšine mužov a pokiaľ nemáte extra extra veľký penis, nemusíte časom uvažovať nad náhradou. Je perfektná pre začiatočníkov nakoľko sa jednoducho používa, zároveň ideálna aj pre pokročilých užívateľov, ktorí vyžadujú perfekciu, kvalitu a znateľné výsledky. Áno, je drahšia ako bežná Hydromax pumpa, ale podľa môjho názoru za tie peniaze proste stojí. Ak však máte hlboko do vrecka, v tom prípade odporúčam základný model, pumpa na penis Hydromax X40 je fajn, ale ak cena nie je rozhodujúci faktor a chcete len to najlepšie, Hydromax X40 Xtreme je správnou voľbou.

Moje osobné hodnotenie Hydromax X40 Xtreme od Bathmate: 10/10.