HYDRO PUMPA HYDROMAX X40

55
1 hodnotenie
 • 1 z 3

Špeciálna vodná vakuová pumpa pre zväčšenie penisu. Bestseller medzi mužmi v otázke zväčšenia penisu. Väčšia než Hydromax 340 - pre penisy ešte väčších rozmerov.


 • Skladom
€99
Kategória: Vákuové pumpy na zvačšenie penisu
 

POPIS - ZVÄČŠENIE PENISU, PREDĹŽENIE PENISU

Rozdiel medzi Hydromax X30 a X40 je len vo veľkosti. X30 je vhodná pre mužov, ktorí chcú mať maximálnu dĺžku penisu v erekcii 21 cm, pre tých ktorí chcú mať viac, je určená táto väčšiu veľkosť Hydromax X40.

Vákuová pumpa Bathmate je revolučná pomôcka pre mužov pre zväčšenie penisu, ako do dĺžky, tak do šírky a objemu. Revolučná technológia na vodnej báze, materiál najvyššej kvality, jednoduché a pohodlné používanie urobili z Bathmate v posledných rokoch doslova svetový bestseller medzi mužmi.

Bathamte HYDROMAX X40 je novšou a dokonalejšou verziou pôvodného typu Bathmate Hercules. U tohto typu došlo oproti Bathmate Hercules k niekoľkonásobným inováciám, ktoré majú za následok až o 35% väčší sací účinok - čo zaisťuje rýchlejšie a efektívnejšie výsledky.

Ďalšie inovácie Hydromaxu X40 oproti Bathmate Hercules:

 • Dolný otvor pumpy bol opatrený mäkkým gumovým tesnením, ktoré zaisťuje pohodlnejšie a komfortnejšie vloženie penisu do pumpy a zaisťuje tak maximálne pohodlie okolo penisu a semenníkov a zabraňuje ich vcucnutiu. Tesnenie možno tiež ľahko vybrať, čo uľahčuje čistenie.
 • Mierka na pumpe obsahuje údaje v cm a palcoch. Nová textúra na tele pumpy, tiež uľahčuje jej uchopenie.
 • Telo pumpy možno otáčať o 360% stupňov, čo umožní napr. Jednoduché nastavenie mierky a dosiahnuť maximálneho pohodlia.
 • Inovácie sa dočkal i ventil, ktorý umožnuje ľahšie používanie lebo nie je potrebné ventil držať stlačený rukou, ale stačí ho teraz len prepínať do strany.

Nové prepínanie ventilu na Hydromax X40

 Výrobca udáva následujúce výsledky (individuálne výsledky sa môžu líšiť)

 • zväčšenie o 30% do šírky a 40% do objemu
 • až o 7cm do dĺžky
 • výsledky sú trvalé
 • zvyšuje sexuálnu výdrž a intenzitu orgazmu
 • podporuje erekciu

AKo Hydromax BATHMATE FUNGUJE

Penis sa skladá z troch komôr. A to z dvoch erektilných, tzv. Cavernosa a potom z dolnej komory tzv. Corpus Spongisum, prostredníctvom ktorej muž vylučuje moč a ejakuluje. Keď mozog dá implus hormónom, ktoré posielajú krv do penisu a začnú plniť erektilnu komory krvou dochádza k erekcii. To koľko krvi sa do penisu dostane má vplyv na jeho rozmery - veľkosť a šírku. Bathamte nám pomôže k tomu, aby práve tieto dve erektilne komory boli väčšie a pevnejšie, tým sa dostane do penisu viac krvi a penis bude väčší, širší a tvrdší. Čím viac budete Bathamte používať, tým budú komory väčšie, dostane sa do nich viac krvi a tým sa zväčší Váš penis.

AKo hydromax BATHMATE POUŽÍVAŤ

Bathmate sa používa veľmi ľahko. Stačí používať 15 minút denne vo vani alebo sprchovom kúte. Je možné používať Bathmate aj bez vody, ale použitie s vodou Vám prinesie až o 250% lepšie výsledky. Pre maximálne výsledky sa odporúča Bathmate používať 2-4 mesiace, najlepšie každodenného používania. Minimálne by sa Bathmate mala používať 3x týždenne.

Najskôr penis premasírujete v teplej vode, potom Bathmate naplníte vodou až po okraj, vložíte do nej poloochablý penis a pumpovaním vytvoríte v pumpe podtlak. Potom už len relaxujete, poprípade pripumpovaním vytvoríte väčší podtlak. K Bathmate samozrejme dostanete podrobný slovenský návod. Je to naozaj jednoduché a pohodlné.

INSTRUKTÁŽNE VIDEO

 

JE TU NEAKÉ ZDRAVOTNÉ RIZIKO?

Bathmate je bezpečný produkt, každý kus je podrobne testovaný, ako opustí výrobnú linku. Je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov. Hoci je Bathmate bezpečný produkt, mali by ste dodržiavať nasledujúce zásady:

 • Podrobne si prečitajte celý návod, pred tým, než začnete Bathmate používať.
 • Neprekačujte doporučennú dobu používania
 • Ukladajte Bathmate mimo dosah detí.
 • Bathmate po každom použití opláchnite.
 • Mali by ste konzultovať použitie s lekárom, ak trpíte neakými fyzickými problémy týkajúce sa penisu alebo ste po operácii penisu.

Farby: modrá, červená, číra

AKO VYČISTIŤ Hydromax BATHMATE

 

 

DOPORUČUJEME

Pre maximálne výsledky doporučujeme kombinovať Hydromax Bathmate s niektorým doplnkom stravy, napr. Andrimax 120kapsúl.

proces_zvacsenia