HYDRO PUMPA HYDROMAX X30

52
25 hodnotení
 • 1 z 3

Špeciálna vodná vakuová pumpa pre zväčšenie penisu. Bestseller medzi mužmi v otázke zväčšenia penisu. Hydromax X30 je novší a výkonejší model ako Bathmate Hercules.


 • Skladom
€89
Kategória: Vákuové pumpy na zvačšenie penisu
 

POPIS - ZVÄČŠENIE PENISU, PREDĹŽENIE PENISU

Vákuová pumpa Hydromax X30 je revolučná pomôcka pre mužov pre zväčšenie penisu, ako do dĺžky, tak do šírky a objemu. Revolučná technológia na vodnej báze, materiál najvyššej kvality, jednoduché a pohodlné používanie urobili z Hydromax v posledných rokoch doslova svetový bestseller medzi mužmi.

Bathamte HYDROMAX X30 je novšia a dokonalejšia verzia pôvodného typu Bathmate Hercules. U tohto typu došlo oproti Bathmate Hercules k niekoľkonásobným inováciám, ktoré majú za následok až o 35% väčší sací účinok - čo zaisťuje rýchlejšie a efektívnejšie výsledky.

Ďalšie inovácie Hydromaxu X30 oproti Bathmate Hercules:

 • Dolný otvor pumpy bol opatrený mäkkým gumovým tesnením, ktorá zaisťuje pohodlnejšie a komfortnejšie vloženie penisu do pumpy a zaisťuje tak maximálne pohodlie okolo penisu a semenníkov a zabraňuje ich vcucnutí. Tesnenie možno tiež ľahko vybrať, čo uľahčuje čistenie.
 • Merítko na pumpe obsahuje údaje v cm i palcoch. Nová textúra na tele pumpy, tiež uľahčuje jej uchopenie.
 • Telo pumpy sa dá otáčať do 360% stupňov, čo umožní napr. ľahké nastavenie merítka a dosiahuť maximálneho pohodlia.
 • Inováciám sa dočkal i ventil, ktory umožnuje ľahšie používanie lebo nie je potrebné ventil držať stlačený rukou, ale stačí ho teraz len prepínať do strany.

Nové prepínanie ventilu na Hydromaxu X30

 Výrobca udáva nasledujúce výsledky (individuálne výsledky sa môzu líšiť)

 • zväčšení o 30% do šírky a 40% do objemu
 • až o 7cm do dĺžky
 • výsledky sú trvalé
 • zvyšuje sexuálnu výdrž a intenzitu orgazmu
 • podporuje erekciu

AKO Hydromax FUNGUJE

Penis sa skladá z troch komôr. A to z dvoch erektilných, tzv. Cavernosa a potom z dolnej komory tzv. Corpus Spongisum, prostredníctvom ktorej muž vylučuje moč a ejakuluje. Keď mozog dá implus hormónom, ktoré posielajú krv do penisu a začnú plniť erektilne komory krvou dochádza k erekcii. To koľko krvi sa do penisu dostane má vplyv na jeho rozmery - veľkosť a šírku. Bathamte nám pomôže k tomu, aby práve tieto dve erektilne komory boli väčšie a pevnejšie, tým sa dostane do penisu viac krvi a penis bude väčší, širší a tvrdší. Čím viac budete Hydromax používať, tým budú komory väčšie, dostane sa do nich viac krvi a tým sa zväčší Váš penis.

AKO Hydromax POUŽÍVAŤ

Hydromax sa používa veľmi ľahko. Stačí používať 15 minút denne vo vani alebo sprchovom kúte. Je možné používať Hydromax aj bez vody, ale použitie s vodou Vám prinesie až o 250% lepšie výsledky. Pre maximálne výsledky sa odporúča Hydromax používať 2-4 mesiace, najlepšie každodenného používania. Minimálne by sa Hydromax mala používať 3x týždenne.

Najskôr penis premasírujete v teplej vode, potom Hydromax naplníte vodou až po okraj, vložíte do nej poloochablý penis a pumpovaním vytvoríte v pumpe podtlak. Potom už len relaxujete, poprípade pripumpováním vytvoríte väčší podtlak. K Hydromax samozrejme dostanete podrobný slovenský návod. Je to naozaj jednoduché a pohodlné.

INSTRUKTÁŽNE VIDEO

 

JE TU NEAKÉ ZDRAVOTNÉ RIZIKO?

Hydromax je bezpečný produkt, každý kus je podrobne testovaný, ako opustí výrobnú linku. Je vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov. Hoci je Hydromax bezpečný produkt, mali by ste dodržiavať nasledujúce zásady:

 • Podrobne si pečítajte celý návod, pred tým, než začnete Hydromax používať.
 • Neprekačujte doporučenú dobu používania
 • Ukladajte Hydromax mimo dosah detí.
 • Hydromax po každom použití opláchnite.
 • Mali by jste konzultovat použitie s lekárom, ak trpíte neakými fyzickými problémami týkajúce sa penisu alebo ste po operácii penisu.

Farby: modrá, červená, číra

AKO VYČISTIŤ Hydromax - BATHMATE

 

DOPORUČUJEME

Pre maximálne výsledky doporučujeme kombinovať Hydromax s niektorým doplnkom stravy, napr. Andrimax 120kapsúl. Môžete k tomu využiť náš akčného balíčku.

proces_zvacsenia